YEMEK ODASI

YEMEK ODASI

Estetiği kullanışlı ayrıntılarla bir araya getiren, yeniliği özgünlükle buluşturan farklı stiller, Candur Mobilya Yemek Odaları ile hayatınıza giriyor. Sadece bir “yemek odası” değil, hayatınıza her gün yeni bir keyif katacak.

Mobilya grupları arasında yer alan yemek odası takımları birçok kişinin gönlünü fethedebilecek zengin tasarımlarıyla burada. Romantik dokunuşlar, zen dokunuşları, zarif çizgi detayları, klasik severler ve daha fazlası için yemek odası tercihinizde bizi tercih edebilirsiniz. Sizlerin evlerinizde misafirlerinize vereceğiniz yemeklerin daha estetik bir düzen içerisinde olmasında yemek odası takımı modellerimizle sizlere yardımcı oluyoruz.
Yemek odası modellerimizi incelediğiniz zaman fonksiyonel masalardan, en rahat sandalyelerle buluşan takım bütünlüğüyle göz kamaştırıcılık odalarınızdan eksik olmayacak. Mermer görünümlü, ahşap tasarım ya da cam masa severlerin hayallerini gerçekleştirebilecek birbirinden farklı dokunuşlarıyla yemek masaları tercihiniz birden fazla seçeneklerle bünyemizde mevcuttur. Spor model sevenler, ağır klasik severler ya da Retro bana uygun diyenler…. Her ne model istiyorsanız her ayrıntısıyla bütünleyici bir görünüm yakalayabileceğiniz yemek odası tercihlerini bizi tercih ederek gerçekleştirebilirsiniz. Sıcak bir atmosferde sevdiklerinizle yiyeceğiniz yemeklerin zevki damağınızda kalabilecek. Altın varaklı tasarımlar, bakırın uyumlu dokunuşları, detaycı işçilikle tasarlanan yemek odalarını burada bulabilmek olabildiğine kolay. Yemek odası takımı ihtiyacınızı gidermede, kızınıza çeyiz almada ya da tamamen yenilik arayışınızda gönül rahatlığıyla bizleri tercih edebilirsiniz.
Her tarza her kişiliğe uygun tasarım zenginliklerini bizi tercihinizle ayağınıza kadar getiriyoruz. Masa, sandalye ve konsol bütünlüğüyle yemek odası takımlarınıza yepyeni bir ruh katabilecek tercihler burada. Aynı zamanda masa, sandalye, benç, konsol- ayna uyumuyla kişi sayısına göre değişebilen koleksiyonlarımızda mevcuttur. Yalın, zarif çizgiler ve incelik içeren takım bütünlüğüyle yemek saatlerinizi kendinizi en özel hissedebileceğiniz anlar artık uzak değil. Farklı modelleriyle yemek odalarınızdaki dekor değişiminizde sizlerde iç açıcı görünüm zenginliğini sunabilecek görünümler için modellerimizi yakından inceleyebilirsiniz. Fonksiyonel büyüyüp küçülebilen yemek masalarımız yemeğe davetli kişi sayısı ya da ailece yediğiniz yemek saatlerine yeterli alan zenginliğini sunabilecek. Yemek takımı tercihinizdeki tabak, bıçak, çatalları yakınınızdan çıkarma kolaylığı sağlayacak yeterli konsol genişliği koleksiyonumuzda her dekora uyumlu çeşitliliğiyle sizleri karşılıyor.

Uygun fiyatlı birçok yemek odası takımıyla sizleri bekliyoruz….

Kimi zaman düğün, sünnet, nişan ya da yeni ev alma sezonlarınızda ev dekorunuza yeni dokunuş ihtiyaçları hissedebilirsiniz. Böyle zamanlarda sizlerin ekonominizi zedelemeden yepyeni görünümlü oda dekorasyonlarına sahip olabileceksiniz. Taksitle ya da uygun fiyatlı yemek odası Masa- sandalye bütünlüklerindeki minimalist, romantik ya da eskitme görünüme uyumlu bütünleyici takımlarda en uygun ödeme kolaylıklarıyla gözde tercihiniz olabiliriz. Birçok kişinin arayıp odasında görmek istediği ince işçilikli yemek odası takımlarımızdaki ruhla sizlerin ve misafirlerinizin yemek saatleriniz unutulmaz eğlenceli geçebilecektir. Doğallığı sevenler için natüralist dokunuşlu takım bütünlükleri de sizlerle buluşmak adına kataloglarımızda ve mağazamızda sizleri bekliyor. Mobilyalarınızı temizlerken nemli bezle silerek kolaylıkla hijyen sağlayabilirsiniz. Katlanabilir masalı yemek odası takım tercihlerinizle oda dekorasyonlarınızda alan darlığı gibi bir sorunla karşılaşma durumunuzda ortadan kalkmaktadır. Yemek odası takımlarında kullanılan malzemeler tamamen 1. Kalite malzeme olduğundan bizi tercihinizle uzun ömürlü bir ürün sahibi olmuş olabileceksiniz. Ürünlerimizde ceviz ya da meşe kaplamalı uygulamalar gerçekleştirilmiş olup özel teknikli boyamalarla zevkli takımları sizlere sunmaktayız. Malzeme tercihinize göre uyumlu bütünlüklerle tasarımı tamamlanan ürünlerimizde sandalyelerde genellikle kumaş değişimi yapılmamaktadır. Deri tercihlerinizde de temizliğinde ve kullanımında biraz daha özenli kullanım gerçekleştirmeye özen göstermelisiniz. Malzemelerimizde kalite ön plana alınsa da estetik görünümlü modellerde kullanıma dikkat etmekte fayda vardır. Yemek saatlerinizi konforlu bir ortamda geçirirken evinizdeki dekor uyumunu da gerçekleştirebilmenin memnuniyetini bizimle gerçekleştirebilirsiniz. Yemek odası takımınızı yenilmeyi hala düşünüyorsanız Candur Mobilya olarak tercihiniz olmaya hazırız.