YATAK ODASI

YATAK ODASI

Estetiği kullanışlı ayrıntılarla bir araya getiren, yeniliği özgünlükle buluşturan farklı stiller, Candur Mobilya Yatak Odaları ile hayatınıza giriyor. Sadece bir “yatak odası” değil, hayatınıza her gün yeni bir keyif katacak.

Güvenilir bir firmadan yatak odası takımı almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Hem tasarımdaki farklılıkları hem de her parçasındaki fonksiyonellik ile yatak odası takımlarında muhteşem bütünlük burada. Yatak odalarınızda renk ve konseptleriyle huzurlu dokunuşlara yer açan mağazamız fiyat konusunda da sizlere aradığınızı verebilecek. Bir çok yatak odası takımı modelindeki indirimli fiyat kampanyasıyla öne çıkan mağazamız son zamanlarda en beğenilen ürün zenginlikleriyle sizleri bekliyor. Sağlam malzemesiyle beklentilerinize cevap verecek olan yatak odası modellerini web sitemizden inceleyebileceğiniz gibi mağaza ziyaretinde bulunarak zaman kaybetmeden inceleme fırsatı yakalayabilirsiniz. Yatak odalarınızda özgünlük, şıklık, yalınlık ya da zariflik katma arzunuza göre çeşitli yatak odası takımları model incelemelerinizle farklılık katabilirsiniz. Yüksek konforu yakalayabileceğiniz yatak tasarımlarıyla uyku saatlerinizdeki huzuru asla terk etmek istemeyeceksiniz. Evinizdeki yatak odası şıklığı ve kullanışlılığı adına Candur Mobilya tercihinizi çok fazla ertelemeye gerek yok.

En güzel anlar için Candur Mobilya sizlerle…

En özel anlarınızı yatak odalarınıza taşımak için mobilya seçiminizde Çandur Mobilya’dan birbirinden özel yatak odası takımları incelemesini yapabilirsiniz. Sadelik ve şıklık bütünlüğü, zariflik ve doğallık, lüks ve klasik çizgiler…. Kısacası aradığınız zengin tasarımlı pek çok özel görünüm için göz kamaştırıcı fonksiyonel yatak odalarına göz atabilirsiniz. Beklentilerinize göre çeşitlendirilen renk ve kombin bütünlüğüyle yüz güldüren seçeneklere bizi tercih ederek ulaşabilirsiniz. Farklı serilere özel kısacası aradığınız zengin tasarımlı pek çok özel görünüm için göz kamaştırıcı fonksiyonel yatak odalarına göz atabilirsiniz. Beklentilerinize göre çeşitlendirilen renk ve kombin bütünlüğüyle yüz güldüren seçeneklere bizi tercih ederek ulaşabilirsiniz. Farklı serilere özel görünüm kazandırabilecek pek çok seçenek bizi tercihinizle odalarınızı dekore edebilecek.
Yatak odalarınıza yakışacak renk, özellik ve fonksiyonelliği bir arada tutabilecek pek çok mobilya grubu tercihini burada gerçekleştirebileceksiniz. Temizlik yaparken kolaylık sağlayabilecek fonksiyonellikleri takım olarak yatak odalarımız bünyesinde barındırmaktadır. Aynı zamanda toparlayıcılığı sağlayacak dolap içi dizaynlar ve sandıklı yataklar depolama fonksiyonunu gerektiği gibi yerine getirebilmektedir. Yerden yüksek ayaklı mobilya tercihini yaparak temizlikleriniz sandığınızdan kolay gerçekleşebilecek. Dolap kapaklarındaki stoplama özelliğiyle ani kapatma durumlarınızda mobilyanızı zarara uğratabilecek durumlar söz konusu olmayacaktır. Deri ya da şık avangard görünümlü yatak başlıklarıyla dilediğiniz dekorasyona uygun kombinasyonları kolaylıkla gerçekleştirebileceksiniz. Yüksek şifonyer, aynalı şifonyer, 2, 3, 4,5 veya sürgü kapaklı dolap tercihlerinize göre takım oluşturup ekonominize ve ihtiyacınıza en uygun yatak odası takımını oluşturabileceksiniz.
Göz alıcı görünümün yanı sıra krem, beyaz, vizon, ceviz, mistral gibi pek çok renk katedraliyle tercihlerinizi renklendirebilirsiniz. Bazı serilerde dolap ve çekmecelerde keten görünümü veren şık uygulamalarımız dahi bulunabilmektedir. Tamamen zevklere göre dizayn edilen yatak odası takımlarında şık kulp ve ayak tasarımlarıyla karşılaşabileceksiniz. Karyola tasarımlarında bazalı ya da bazasız tercihe kadar farklı yatak odası model tercihlerinde bulunmanız mümkündür. Bazı yatak odası takımlarımızda ise modern şıklığı bir arada tutan ayrıntılarla birlikte kapitone tasarımlar, farklı ölçü ve formlarda dolap tercihleri, seri tamamlayabilen puf seçenekleri mevcuttur. Kimilerinin makyaj masası tercihleri, iç çekmece bronz ayna tasarım arzuları ya da ithal çekmeceli ray sistem özellikleri tercihlerine uygun modellerimizde mevcuttur. Yatak odasına dahil olan ayna kullanımlarında geometrik formda kullanımların gerçekleştirildiği estetik seçenek tercihleriyle de yatak odalarınıza özel anlamlar katabilirsiniz. Dileyenler için makyaj masası tasarımlarıyla bütünlenebilen yatak odası takımları da mevcuttur. Estetik, modern, özgün, doğal ve lüks dekora uyum sağlayabilecek model koleksiyonları arasından gerçekleştireceğiniz seçeneklerle uzun seneler boyu dekorasyonlarınızı kalıcılaştırabilirsiniz.

Siz de tercihlerini Candur Mobilya’dan kullanmaya hazır mısınız?