TV ÜNİTELERİ

TV ÜNİTELERİ

Estetiği kullanışlı ayrıntılarla bir araya getiren, yeniliği özgünlükle buluşturan farklı stiller, Candur Mobilya Tv Üniteleri ile hayatınıza giriyor. Sadece bir “tv üniteleri” değil, hayatınıza her gün yeni bir keyif katacak.

Tv üniteleri oturma odalarınıza girdiğiniz andan itibaren yaşam alanınızda farklı bir bakış açısıyla sizleri karşılamaktadır. Değişen ihtiyaçlar paralelinde tamamen yenilikçi bir yaklaşımla sizlerin beklentilerinize yanıt verecek olan tv üniteleri bizi tercihinizle mümkün. Odalarınızda artık konforlu, en yeni, en tasarımcı görünümüyle göz dolduracak tv üniteleri Candur Mobilya farkıyla odalarınızı süsleyebilecek. Televizyonlarınız için tamamlayıcı görevini üstlenen tv üniteleri hayatınızın vazgeçilmezi olacak mobilya grupları arasındadır. Her bütçe düşünülerek dekorasyon tarzlarına uyumda gözetilerek tasarımı gerçekleştirilen tv üniteleri hayatınızın vazgeçilmezi olabilecek. Candur Mobilya da ihtiyaç duyacağınız renk, model ve görünümde koleksiyonları gezerek kendinize çok kaliteli bir tercihte bulunma ayrıcalığını yakalayabileceksiniz.

En özel anlar Candur Mobilya farkıyla odalarınızda.

Tv ünitesi seçiminde Candur Mobilya tercihinizle hayatınız için çok önemli bir karar vermiş olacaksınız. Hem kitaplarınıza hem dekor eşyalarınıza yer açıcı son derece fonksiyonel tv ünitesi modellerine bizi tercihinizle ulaşabilirsiniz. Özgünlük ve farklı bir tarz arayışınızda zevkinizi bütünleyebilecek tercihi bizimle bulabileceğinizi garanti ediyoruz. İki farklı alternatif tv ünitesi modelleri ve modüllerin tekli satım olanaklarına bizle kavuşabilirsiniz. Ayrıca düşer kapaklı modeldeki işlevsel dolaplar, açık raf uygulaması, özel tasarım kulplu model tercihini de bizimle gerçekleştirebilirsiniz. Estetik fonksiyona sahip üst dolaplar, farklı serileri ile yepyeni görünümlere oturma odanızda yer açan modeller göz alıcı sadeliğiyle dekorasyonunuza anlam katabilecek. Kulp tasarımında görünüm şıklığının yanında ergonomik kullanıma uygun üretimi gerçekleştirmekte bizim temel amacımız. Ergonomikliğiyle göze ve ele hitap eden irin zenginliğine koleksiyonumuzu incelemeye tercihiyle kolaylıkla ulaşabilmeniz mümkün.
Sezonun en trend renklerine ulaşabilme fırsatı odalarınıza bizim modellerimizle gelebilecek. Zarifliği yakalayabilmenin yanı sıra dilerseniz üst dolap tercihini de yaparak estetik görünüm sağlayabilirsiniz. Bütünlük elde edici renk ve tasarımlarıyla üst dolap tercihinde bulunabilme fırsatı tamamen bütçenize ve tercihinize kalmış bir durum. Birçok özel koleksiyonun öncülüğünü yapan firmamız akrilik panel, çekmeceli modeller, cam kullanımı gibi kişisel beğeniye hitap eden ayrıntıları da modellere işlemiş bulunmaktadır. Kolay temizlenebilir özellikteki cam yüzey uygulamaları aynı zamanda çizilme, kırılma durumlarına karşı da dayanıklıdır. Dolap ve çekmecelerde özel frenli menteşe ve raylı sistem uygulamaları uzun ömürlülük sağlamaktadır. Bazı tv ünitesi modellerinde led aydınlatmalı duvar panel uygulamaları da mevcuttur.2 kapaklı alçak ya da yüksek tv modül tercihinde bulunarak tv ünitesi model tercihinizi tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz cam kapaklı duvar modülü ya da midi- maksi tv ünitesi tercihinde bulunarak tv üniteleri değişim ihtiyacınıza yanıt bulabilirsiniz.
Tv ünitesi de olsa görsel şıklığı elden bırakmak istemiyorum diyenlere de değişik modellerimiz mevcuttur. Tv sehpa alternatiflerinden oda boyutu ve tv’nize göre tercihte bulunabilirsiniz. Arkalık ve çekmece diplerinde kumaş desen uygulamaları, kalkar kapak uygulamaları, altın varaklı kulplar, ahşap desenli MDF profil uygulamaları tv ünitelerine estetik katabilmektedir. Dekorasyon tarzınıza uyan uygulamalı modelleri her bütçeye uygun bir şekilde tasarlayan firmamız sizlerin rahatınıza en uygunu yakalayabilmenize rehber olmaktadır. Fonksiyonellik yanında yerden yüksek ayaklı ya da yere sıfır ayaklı model tercihlerine göre seçimlerde de bulunabilirsiniz. Yerden yüksekli modellerde ayak tipi ahşap dairesel ya da köşe ayrıntılı model seçenekleriyle karşınıza çıkabilmektedir. Metal kulplu, hasır görünümlü, dekoratif dokunuşlu, ince detaylı, altın renkli bütünleyici unsurlarıyla tv ünitelerimizi mağazalarımıza gelerek inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda pek çok modelimizi güncel fiyatları ve renk kartelaları ile web sitemizi ziyaret ederek de takip edebilirsiniz. Dekor değişiminize en uygun modeli Candur Mobilya farkıyla odalarınıza davet etmeye ne dersiniz?