MOBİLYA DEKORASYON

MOBİLYA DEKORASYON

Estetiği kullanışlı ayrıntılarla bir araya getiren, yeniliği özgünlükle buluşturan farklı stiller, Candur Mobilya Mobilya Dekorasyon ile hayatınıza giriyor. Sadece bir “mobilya dekorasyon” değil, hayatınıza her gün yeni bir keyif katacak.

Ev dekorunuzda değişim gerçekleştirmek istiyorsanız mobilya dekorasyon yeniliğine giderek evinize bambaşka bir atmosfer katabilirsiniz. Mobilya dekorasyon değişimini yaparken her oda için aynı dekorasyon tarzını düşünebilirsiniz. Böylelikle ev dekorasyonunuzu bütünleyebilecek bir değişimle yeniliğe yer açıcı davranmış olabileceksiniz. Mobilya dekorasyon değişiminizde koltuk takımları, tv üniteleri, yatak odası takımları, aydınlatma ürünleri, mutfak masa ve sandalyeleri, tv koltukları- sehpaları, tablolar, halılar ve daha birçok ayrıntı gözümüzün önüne gelir. Oda bazında dekorasyon farklılıkları yaparak her odaya farklı bir hava katabiliriz. Bir odada Retro havası estirirken diğer odada spor görünümlü bir dekor oluşturabiliriz. Bu tamamen bizim dekor ruhumuza hitap edebilecek bir tercihtir. Sizlerin her odada aynı havayı görmekten sıkılabilme durumunuza göre dekorasyonunuzda çeşitlilik yakalayabilirsiniz.

Mobilya dekorasyonda tarzınıza bulmada öncüyüz.

Retro, klasik, spor, modern, lüks dekorasyona uyum sağlayabilen mobilyalarımızla mekanlarınızı güzelleştirebileceksiniz. Yaşam alanlarınızda koltuk takımı, yatak odası ya da tv ünitesi, dresuar gibi ayaklı mobilya tarzlarınızda estetik formlu modelleri tercih edebilirsiniz. Yepyeni bir dokunuş, rahat kullanım ve fonksiyonel depolama alanlarıyla pek çok mobilya grubuyla mobilya dekorasyonu konusunda harika seçimlerde bulunabilirsiniz. Sandıklı, yatak olabilen koltuk ve kanepeler; çekmeceli ve raflı tv ünitesi ve yemek odası konsolları, yatak odası komidinleri gibi seçenekler mobilya dekorunda yardımcınız olabilecektir.
Çok misafiri gelenler için sandıklı bazalı yatak odası takımları son derece ideal seçenek olabilecektir. Ya da yatak olabilen fonksiyon özelliğine sahip köşe grup takımları doğru dekor seçimleri arasında yer alabilecektir. Misafirlerinize fazla yatak odası seçeneğiniz varsa çocuklar için yavru yatağı olan toparlanabilir fonksiyonu olan çocuk odası takımlarından faydalanabilirsiniz. Desenli ya da düz kumaş yapıları, deri ya da keten görünümlü desenleriyle mobilya gruplarınız arasından dilediğiniz model seçimini yapabilirsiniz.
Yemek odası alternatifleri arasında da kendi seçimlerinizle bambaşka görünümler elde bulunabilirsiniz. Farklı detaylarla harmanlanan işçilikleriyle tasarlanan takımlarınızı oluşturabilirsiniz. Yemek masaları, konsol, konsol aynası, ahşap masa, açılabilir masa, vitrin, folk sandalye, tv sehpası, kapaklı üst dolap seçimiyle bambaşka görünümlere hitap eden odalar sizlerin olabilir. Dilerseniz mutfak masa ve sandalyesi tercihlerinizde dayanıklı yapılı ürün zenginliklerinden faydalanabilirsiniz. Ahşap ya da üstü cam olan farklı genişlikteki mutfak masa ve sandalye takımlarımızı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.
Tv ünitesi ya da kitaplık modeli tercih edecekseniz depolama alanı geniş olan modellerimize göz atabilirsiniz. Kapaklı ya da açık raf sistemli pek çok modelimizde cam bölmeler, led aydınlatmalı bölümler ayda estetiklik katan formlu kulplar ürünlerimizde mevcuttur. Odalarınızda kullanım yerinize, ihtiyaca göre hacim ve boyut tercihlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Hijyen önemseyenlerde düşünülerek kolay temizlenebilir kapaklar, silinebilir camlar ve ayakları yerden yüksek modeller üzerinde daha çok çeşidimize rastlayabilmeniz mümkündür. Sadece değişen dekor anlayışıyla bütünleyici ürün tercihlerinde bulunmanız ev dekorunuzu tamamlamanıza yardımcı olabilecektir.
Mobilya ve dekorasyonu denildiğinde akla sadece oturma alanı, yatma alanı ya da depolana alnına hitap eden ürünler gelmez. Sehpalar, aydınlatma ürünleri, tablolar, yatak başlıkları, ev tekstil ürünleri gibi pek çok ürün grubunu Candur Mobilya’dan gönül rahatlığıyla temin edebilirsiniz. Etkileyici görünümleriyle orta, yan ve zigon sehpalar arasından tercihte bulunarak dekorasyon yardımcısı olarak eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz dekor yenilik arayışınıza net yanıtlar bulabilirsiniz. Ev dekorunuzda mobilya dekorunda aradığınız özellikte bulabileceğiniz kaliteden ödün vermeyen ürünlerle uzun ömürlü değişimler gerçekleştirebilirsiniz. En güzel anları hissedebileceğiniz ürün gruplarını indirim zamanlarını takip ederek çok daha uygun fiyata temin edebilirsiniz. Candur Mobilya tercihiyle ev dekorlarınızda ufak dokunuşlarda bulunmaya hazır mısınız?