KOLTUK TAKIMI

KOLTUK TAKIMI

Estetiği kullanışlı ayrıntılarla bir araya getiren, yeniliği özgünlükle buluşturan farklı stiller, Candur Mobilya Koltuk Takımı ile hayatınıza giriyor. Sadece bir “Koltuk Takımı” değil, hayatınıza her gün yeni bir keyif katacak

Oturma odalarınızda mekan güzelliği yakalamaya hazır mısınız? Farklı dekorasyon tarzına uyumlu pek çok koltuk takımları ile oturma odalarınıza estetik katıyoruz. Koltuklar, kanepe çeşitleri ile yaşam alanlarınızın temel ihtiyacını değiştirirken göz zevkinize uyum sağlayabilmekteyiz. Farklı renklerde, dokularda, yastık ve kırlentleriyle oturma odalarınızın sultanı olabilecek pek çok oturma grubuyla zevki oda dekorları yapabileceksiniz. Farklı malzeme tercihleriniz göz önüne alınarak pek çok renkte karşınıza çıkarılan oturma grupları oldukça göz doldurucu estetikte sizleri tatmin edebilecektir. Yüksek ayaklı ve yatak olabilen sandıklı modelleriyle koltuk takımları koleksiyonumuza bayılacaksınız. Gerek aksesuarları gerekse mobilyalarıyla kusursuz bir görünüm kazanacak olan oturma odalarınız zevkli dekor tercihlerinize rehber olabilecek.

Tarzınıza uygun mobilya seçenekleriyle karşınızdayız.

Desenli, düz, deri, kapitone gibi farklı dekoru canlandıracak koltuk takımı modellerimizi inceleyerek tercihlerinizi çeşitlendirebilirsiniz. Lüks, klasik ya da kadife tarzı kumaş seçenekleriyle göz alıcılığı koruyan pek çok koltuk takımıyla kendinize özel oturma odaları oluşturabilirsiniz. Modern, yaratıcı, lüks, klasik çizgilerle misafirlerinize göz alıcı bir ortam yakalama fırsatınız olabilecektir. Dekorasyon zenginliği, eskiyen mobilya değişimi ya da yeni eve yeni eşya yakışır mantığıyla bizi tercih ederek mobilyalarınızı değiştirebilirsiniz. Her cebe uygun fiyatlar ve kampanyalı ürün fırsatlarıyla dönem dönem sizlerin evlerinizde aradığınız değişimi kolaylıkla gerçekleştirebilmenize imkan tanıyabilmekteyiz. Köşeli ya da dairesel formdaki ayak tasarımı çağdaş çizgileriyle göz alıcılığı elden bırakmayan koltuk takımları yüksek konforlu oturum alanları sunabilmektedir. Kapitone uygulamaları, sırt- kol bölümüne yerleştirilen estetik dokunuşlarıyla sizlerin zevkinize hitap edebilen koltuk takımlarımıza bayılacaksınız. Kol yanı düğmeleriyle klasik çizgileri üzerinden bırakmayan koltuklarımızdan tutunda çiçek desenli kırlentleriyle bütünlüğü yakalayan takımlarımıza kadar pek çok seçeneğimiz mevcuttur.
Modern görünümlü koltuk takımlarıyla estetik dokunuş sağlayıcı ortam atmosferini odalarınıza davet edici modellerimizde mevcuttur. Temizliğim kolay olsun diyenlerdenseniz yüksek ayaklı koltuk takımı tasarımlarımıza göz gezdirme tercihinde bulunabilirsiniz. Sırt kısmında yastıklı ya da yastıksız model tercihinize göre tercihlerde bulunabileceğiniz çeşitliliğimizde mevcuttur. Ergonomik sırt yapı formuyla göz alıcılıkla kullanışlılığı bir arada tutabilen koltuk takımları aynı zamanda özgün formuyla seçiciliği de elde tutabilmektedir. Misafirleriniz için açılıp kapanarak yatak olabilen koltuklarımız ekstra yatak arama derdini rafa kaldırmaktadır. Sandık bölümüne fazladan eşyalarınızı koyarak ev ortamında toparlayıcılık elde edebilme ihtimalinizde yüksektir. Detaylarıyla koltuk takımları arasındaki bütünlüğü korumayı başaran birçok seçenek arasından yapacağınız seçimlerle evinize farklı bir ruh katabileceksiniz.
Kolay temizlenebilen kumaş yapısı, mekan genişliği sağlayabilen tasarım zenginliği ve özel dikiş yapısıyla bunu odamda görmek istiyorum arzunuza engel olamayacaksınız. Farklı modül alternatiflerinden faydalanarak köşe grubu ya da koltuk takımı seçiminizle odalarınızı süsleyecek tercihleri yapmak Candur Mobilya seçiminizle mümkün olabilecek. Yüksek konforlu oturma alanları yakalamak isteyenler için seçeneklerimiz bulunmaktadır. Ya da geniş aile formunda yaşlarken ekstra yatağa ihtiyaç duyanlar için yatak olabilir fonksiyonlar tam da aradığınızı verebilecektir. Yumuşak hatlarıyla koltuk takımı ayaklarını yerden yüksek tercih edebileceğiniz gibi ayak detay rengine de karar verebileceksiniz. İnce işçiliğiyle sizlerin beklentilerinize tam manasıyla yanıt olabilen koltuk takımları göz alıcılıkları asla elden bırakmamaktadır. DNS sünger yapısıyla oturma alanında yumuşaklık ve yükseklik sunan koltuk takımları da yüksek yerde oturma zevkine hitaben gayet uygun bir oturma grubu tercihi olabilecektir. Üst düzey rahatlığı sunan yay sistemleriyle dekorasyonunuzu bütünleyecek koltuk takımı tercihinizle rahatlığı elden bırakamayacaksınız. Berjer, 2’li ve 3’lü koltuklardaki kol tasarımlarındaki kullanışlılık ve görünüm zenginliği de tercihen odanızda yer alabilir. Kararınızı verdiyseniz koltuk takımı koleksiyonlarımızı yakından görebilmek için Candur Mobilya ziyaretinde bulunabilirsiniz.