Hakkımızda

Candur Mobilya şirketi olarak her yıl kendini devamlı olarak yenileyen uzun yıllardır tecrübelerini biriktirebilen bir firmayız. 15 yıllık tecrübe ışığımızla en ekonomik fiyat seçenekleri ve yaptığımız kampanyalarla ev dekorunuzda şıklık kazanmanıza destek olmaktayız. En cazip fiyatlarla kaliteyi buluşturarak bunu sloganlaştıran firmamız müşteri odaklı yaklaşımını daima korumaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçları, talepleri ve istekleri daima birinci öncelik listemizde kendini göstermektedir. Her geçen gün hacimlenen yapımızla altyapımızı biraz daha sağlamlaştırmaktayız. Son teknolojik bilgiler ışığında yetiştirdiğimiz elemanlarımız ve sahip olduğumuz ekipmanlarımızla en iyi olmak hedefindeyiz. Kalite yönetim sistemimizde ön plana aldıklarımız arasında yer alan müşteride yakalayacağımız memnuniyet adına çalışmalarımızı çeşitlendirmekteyiz. İmalat alanı bakımından gittiğimiz yenilenme de müşterileri kendimize çekmede uyguladığımız politikalar arasında birincil sıralarda yer almaktadır. Üretim sahamız böylelikle her geçen gün daha da güçlenerek kendini ispatlamaktadır.

Misyon tercihimiz daima yüksek standartlarda üretim gerçekleştirip yenilikçi üretimle ürünlerimizi geliştirmektir. Ürünlerimizin üretimi tamamlandıktan sonra çeşitli denetimsel işlemlerin ardından eksiksiz paketleme hizmetimizle sizlere ulaştırılması gerçekleştirilmektedir. Uzman personel kadromuz bu işlemler esnasında kusursuz hizmet verme gayreti içerisindedir. Ürün memnuniyetinizi birincil ağızdan duyabilmek adına tüm kadro olarak elimizden geleni gerçekleştirmekteyiz. Ürünlerimizin çeşitliliği, tasarımların zenginliği ve renk cümbüşünün genişliği için çalışmalarımızı daima yenilemekteyiz. Türk ve dünya pazarı için en uygun model ve çeşitliliği kazanabilmek ve satış ağında hak ettiğimiz yeri alabilmek için gayret etmekteyiz. Her daim gelişmeye açık tasarımlarımız ve modernliklerimizle göz dolduruculuğu ev ortamınıza adapte edebilme gayretiyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Ele alıp uygulamalarda faydalandığımız teknolojimiz, yatırım- pazarlama- operasyon planlarımızla planlı bir şekilde ilerleme gayretindeyiz. Hedefimiz modern mobilya pazarında lider olmaktır. Firmamızın hem üretim hem de satış süreçlerinde sürekli bir iyileştirme- geliştirme politikasıyla ilerlemeyi tercih etmekteyiz. Çağdaş yöntem ilkelerimizde daima iyileştirme yolunda ilerlediğimizden kalite anlayışımız her geçen gün daha da zirvelere tırmanmaktadır. uluslararası kalite standartlarımız hayata geçtikçe müşteri olarak memnuniyet kazandığımız profilde artışlar devamlılık arz etmektedir. Kalite, özgüven ve güvenli üretim aşamalarıyla verdiğimiz hizmetin ürünü olan memnuniyet bizi tercih edilebilir kılacak birincil sebepler arasındadır. Dayanıklı ve farklı üretimlerimizle almış olduğumuz satış desteğimizde firma olarak diğer firmalara kıyasla tercih edilebilirliğimizi koruma ve geliştirmede yardımcı olmaktadır.

Ürünsel bazda yüksek teknolojide ve AB kriterlerine en uygun üretim gerçekleştirme amacıyla ilerlemekteyiz. Böylelikle yaşam biçimiyle kullanım amaçlarına paralel üretim firma adayı olmamız kaçınılmaz olmaktadır. Her daim yenilikçi anlayışa sahip ürün zenginliğimiz ve üretim elemanlarımızla çevre dostu ürünler ortaya koyarak kendimizi kanıtlamaktayız. Bir Dünya markası olma yolunda çıtayı her daim biraz daha yükseltebilmek adına kurumsal firmada yapımızı korumak birincil hedeflerimiz arasındadır. İhracat satışlarımızdaki artışlar iş politikamız gereğince daha fazla istihdama öncülük etmektedir.

Mobilya alanında uzun seneler boyunca verdiğimiz hizmet gereği pek çok ihtiyaca yanıt olmaktayız. Genç, dinamik, tecrübeli kadrosuyla daima yanınızda yer alan firmamız kaliteli işçiliğiyle sizlerin beklentilerinizi karşılayabilmektedir.

 

Sizlere verdiğimiz hizmetlerden bazıları şunlardır:

*Yemek odası takımı

*Koltuk takımı

*Tv üniteleri

*Dresuar modelleri

*Yatak odası takımı

*Dekoratif ayna modelleri

*Metal sehpalar

*Aksesuar

Siz değerli müşterilerimize bu kaliteli hizmeti ulaştırırken üretimden kuruluma hatta montaja kadar yanınızda yer alabilmekteyiz. Birinci sınıf malzeme ve işçilikle kalite çerçevesinde sizlerin ihtiyaçlarınıza yanıt olmak önceliklerimiz arasındadır. Bizlere aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşarak aradığınız mobilya ve aksesuarlarla alakalı her türlü soruya yanıt bulabilirsiniz.

Adres: Atatürk mah. Yayla sok. No:14 Ümraniye/ İstanbul

Tel: 0541 418 87 97

Mail: [email protected]