DRESUAR VE METAL SEHPA

DRESUAR VE METAL SEHPA

Estetiği kullanışlı ayrıntılarla bir araya getiren, yeniliği özgünlükle buluşturan farklı stiller, Candur Mobilya Dresuar ve Metal Sehpa ile hayatınıza giriyor. Sadece bir “dresuar ve metal sehpa” değil, hayatınıza her gün yeni bir keyif katacak.

Ev dekorasyonunda yardımcı unsurların önemi çoktur. Dresuar ve metal sehpalar ev dekorasyonunda elimiz ayağımız olabilecek yardımcı dekoratif unsurlar arasında yer almaktadır. Metal ayrıntılar ev dekorunuzda vazgeçilmeziniz ise metal sehpalar sizler için son derece ideal seçimler arasında yer alabilecektir. Dekoratiflik katabileceğiniz bu sehpalar üst kısmı ahşap, cam, aynalı olacak şekilde tercih edilerek metalik ayaklı modelleriyle de mevcuttur. Oda dekorasyonlarınızda hangi odanız için sehpa alacaksanız metal detayların yer aldığı sehpa tasarımlarına kendinizce ev dekorunuzda yer açabilirsiniz. Dresuar modelleri de antrelere çok yakışan bir dekor tamamlayıcıdır. Aynı zamanda genç odalarında zaman zaman kendini gösterebilen bir dekoratiflik olarak göze çarpmaktadır. Tamamen zevklere hitap eden renk ve modelleriyle sizlerin gözlerinizi doldurucu bir unsur olarak bilinmektedir.

Göz alıcı modelleriyle dresuar ve sehpa tercihlerinizde öncülük etmekteyiz.

Dresuar modellerimizde çapraz ayaklı, ahşap ince el işçiliğiyle tasarlanmış modeller en gözde modellerimiz arasındadır. Antrelerinizde eve girdiğiniz andan itibaren göz alıcı ve kendinizi iyi hissettirici görünüme rehber olan bu ayrıntıyla kendinizi iyi hissedebileceksiniz. Aynalı ve aynasız dresuar model tercihlerinde bulunarak ihtiyaca göre dekorasyon gerçekleştirebilirsiniz. Aynalı modellerimizde ayna şekli ve boyutu da dresuarın kendini gösterecek şekilde bütünlemesiyle tasarlanmıştır. Birinci sınıf işçilik ve malzeme kalitesinde ürünlerimizle sizlerin beklentilerinizi karşılayabilecek şekilde fiyat seçenekleriyle yanıt olmaktayız. Aynalı modeller dar antre görünümlerinde daha ferah görünümler için ilk tercihler arasında yer alabilmektedir. Aynaların estetiksel şekilde dresuara göstereceği uyumla iyi ki Candur Mobilya tercihinde bulunmuşum deme ayrıcalığını tadabileceksiniz. Ceviz, masif, ahşabın her tonu, natürel görünüm yakalayabilme fırsatı ürünlerimizin hemen hepsinde vardır. Sizler için dresuar çeşitlerinde ayrıca çekmeceli ve çekmecesiz şekilde tercihte bulunabilme imkanı da sunulmaktadır. Dresuarla uyumlu bütünlenen tekli ya da ikili çekmecelerin dresuarda yer alışıyla ekstradan depolama alanı da elde etmiş olacaksınız. Antrelerinize girer girmez elinizdekini koyabileceğiniz çekmeceli bir ürün harika olur diyorsanız çekmeceli modellerimizi hemen incelemeye koyulabilirsiniz. Her dekorasyon tarzıyla bütünleyebileceğiniz metal ayaklı zigon modellerimizde vardır. Kimi zaman zıtlık gibi görünse de bazı modellerde iki farklı dekoru tamamlayabilecek unsurlarla harika seçimlerde bulunabileceğiniz çeşitler mağazamızda gözünüze çarpabilecektir. Sadece nemli bezle silerek temizleme kolaylığı elde edebileceğiniz pek çok dresuar modelini yakından görmek için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yaşam alanlarınızda sehpalar her zaman kurtarıcılarımızdır. Dekorasyonlarınızda hem görünüm hem de kullanım bakımından sehpaya ihtiyacınız varsa uzun ömürlü metalik sehpa çeşitlerimizden faydalanabilirsiniz. Gerek işçiliği gerekse ayaklarındaki estetik görünümleriyle metal sehpalarımız oldukça kullanışlıdır. Ev dekorunuzda cam ürünlerden hoşlanıyorsanız üstü cam metal ayak yapısıyla modern ve klasik dekorunuzda harika bütünleyici olan modellerimizi inceleyebilirsiniz. Oldukça zarif ve orijinal tasarımlarıyla göz dolduran sehpa modelleri yan, orta sehpa modunda tercih edilebilir formlarda da satılabilmektedir. Ürünlerimiz uzun ömürlü oldukları kadar fiyat olarak sizleri çok zorlamayacak rakamlarla karşınıza çıkmaktadır. Sehpa tercihlerinizle gelen misafirlerinize ikram sunumlarınızda ekstra yer aramak durumunda kalmayacaksınız. Yüzeysel anlamda geniş alan sunan sehpa üst yüzeyleri orantılı bir biçimde tasarlanan ayak yapılarıyla göz dolduracaktır. Üstü mermer olan sehpa modellerimizde mevcuttur. Hem ev hem de ofis dekoruyla uyumlu olabilecek çeşitlerimiz arasında modernlik, özgünlükleriyle iç mimariyi zenginleştiren pek çok çeşidimiz vardır. Web sitemizde üst yüzeyinde geometrik form kazanmış modellere de rastlayabileceksiniz. Göz zevkinize hitap edebilecek görünümleri yakalayabileceğiniz metal sehpalar ayaklarını çevirerek farklı formlara çevirebileceğiniz tasarım zenginlikleriyle doludur. Ürün çeşitlerimizi inceleyerek malzeme tercihi ve kalitesiyle ekonominize en uygununu almaya ne dersiniz?