AYNA MODELLERİ

AYNA MODELLERİ

Estetiği kullanışlı ayrıntılarla bir araya getiren, yeniliği özgünlükle buluşturan farklı stiller, Candur Mobilya Ayna Modelleri ile hayatınıza giriyor. Sadece bir “ayna modelleri” değil, hayatınıza her gün yeni bir keyif katacak.

Dekoratif aynalar ev dekorasyonlarımızda sıklıkla tercih ettiğimiz dekor ürünleri arasındadır. Dekorasyonlarımızı anlamlandırma tercihlerimizde tamamlayıcı unsur olarak birçok oda dekoru bütünleyici olan aynalar Candur Mobilya’da oldukça uygun fiyata karşınıza çıkmaktadır. Ekonomik, ergonomik ve farklı form yapılarıyla oda dekorunuzda bütünleyici olacak dekoratif ayna modelleri oldukça şık görünümler elde etmenizde rehberdir. Sizlerin banyolarınızda, yemek odalarınızda, yatak odalarınızda hatta antre bölümlerinde dahi aynalar vazgeçilmezinizdir. Düz aynalar, büyük aynalar, küçük aynalar, şekilli kesim aynalar ev dekorumuzda canlandırıcı olmaktadır. Siz de küçük dokunuşlarla ev havasında büyük esintiler yakalamak için ayna modellerimize göz atarak girişimde bulunabilirsiniz.

Dekoratif aynalar ev dekorunuzda geniş alanlar yakalayabilirsiniz. Yemek odası, çocuk odası, yatak odası gibi pek çok odanızda alan darlığı yaşıyor olabilirsiniz. Bu konuda çözüm Candur Mobilya ve mağazamızın dekoratif ayna seçenekleri olabilir. Bu konuda yapmanız gereken tek şey ayna modellerimizi yakından incelemek olmalıdır. Giyinme odanız işçin bile boy aynası modellerimizden faydalanabilirsiniz. Dar odalarınıza karşılıklı duvarlara koyacağınız aynalar sayesinde hem şıklık elde edersiniz hem odalarınız daha geniş görünüm. Geometrik formdaki aynalarla odalarınızdaki lüks ve klasik dekor anlayışına tamamlayıcı bir anlam yükleme şansını yakalayabilirsiniz. Banyolarınızda banyo dolaplarına ya da dolap üstlerine olacak şekilde banyo mobilyalarınıza uygun klasik ya da lüks görünümlü ayna çeşitlerimiz arasından tercihlerde bulunabilirsiniz. Çerçeveli ayna modellerimizden faydalanarak oturma odası ya da salonlarımızda dekor tamamlayıcı bir tercihte bulunabilme şansını yakalayabilirsiniz. Kimi zaman gümüş ve altın varaklı çerçeve seçimleriyle dekorunuza en uygun görünümü oda dekorlarınızda hissetme ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.
Oda görünümlerinizde şıklığı en uygun fiyata Candur Mobilya farkıyla hissedebilirsiniz.
Oda dekorasyonlarında kenarları figürlü çerçeveli ayna modellerimizden de faydalanabilirsiniz. Ahşap ya da dış kısmında metalik, altın, ceviz, meşe renk seçenekleriyle odayla uyumu yakalayarak mükemmel görünümler elde edebilirsiniz. Kare, çember elips, oval, dikdörtgen, üçgen ya da çokgen şekillerindeki ayna modellerimizi inceleyip en uygun boyuttaki ve şekildeki aynayı tercih edebilirsiniz. Kelebek, kuş, dal, çiçek figürlerinin yer aldığı çerçevelerin yanı sıra eskitme görünümlü çerçevelerin yer aldığı ayna modellerimizde mevcuttur. Oda dekorasyon tipinize en uygun olabilecek seçimler için şık pek çok modelimizi web sitemizden ya da mağazamızdan incelemede bulunabilme ayrıcalığını yakalayabilirsiniz. En beğenilen modellerimiz arasında yer alan gümüş ve altın varaklı çerçevesi bulunan ayna modelleri arasından da tercihte bulunabilirsiniz.

Ayna modellerimiz dekoratiflikleri ile göz alıcılığı elden bırakmamaktadır. Aynı zamanda göz alıcılık katmak istediğiniz odanızda beklentinize uygun etkiyi yakalama fırsatınız bizi tercihinizle mümkün olabilecektir. Son senelerde şıklık için mutfak dekorasyonlarında isimli ayna modellerinden de faydalanılmaktadır. Bu taleple mobilya firması olarak isme özel mutfak ayna dekorasyonlarınız için tasarımlarda gerçekleştirebilmekteyiz. Şeffaf ya da renkli ayna model incelemelerinde bulunarak ayna dekorunuzda çığır açıcı değişimler yakalayabilirsiniz. Birinci sınıf malzeme kalitesinde elde edeceğiniz aynalar sayesinde firmamızdan olabildiğince memnun kalabileceksiniz. Dekoratif ayna modellerimiz arasında aynalı saat modellerimizi tercih ederek iki dekoratif unsurla da bütünlük yakalayabilirsiniz. Bu seçiminizle hem aynayla gelen yansıma ve aydınlık sayesinde odalarınızda daha ferah bir atmosfer yakalayabilirsiniz; hem de saat ihtiyacınıza yanıt bulabilirsiniz. Oldukça makul fiyata sahip olabileceğiniz aynalarımız her oda dekorasyonuna uygun şekil ve formalarla evlerinizdeki yerlerini alabilmeyi beklemektedir. Sizlerde Candur Mobilya farkını ev dekorasyonuna adapte edebilmek için firmamızı ziyaret ederek ürün incelemelerinizi daha yakından tamamlayabilirsiniz. Kalitesiyle sizleri beklediğiniz ölçüde memnun edebilecek pek çok ayna modeli ve dekoratif ayna tasarımımızı web sitemizden yapacağınız ön araştırmayla da inceleyebilirsiniz.